O nas

20 lat doświadczenia w tworzeniu narzędzi

Home Tools to marka narzędzi ręcznych, pomiarowych, mechanicznych i budowlanych, które idealnie sprawdzą się w każdym domu.

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama narzędzi podstawowych takich jak: wkrętaki, szczypce czy młotki, ale również nożyki, piły, kielnie, szpachle, pace i niezbędne w każdej domowej skrzynce narzędziowej akcesoria do elektronarzędzi. Wszystkie produkty oferowane są w rożnych rozmiarach i sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach tak, by jak najlepiej odpowiadać potrzebom ich użytkowników.

Z narzędziami Home Tools każdy remont zakończy się sukcesem!

Naszą ofertę rozwijamy od ponad 20 lat, codziennie poszukując rozwiązań, które sprawią, że praca z narzędziami Home Tools będzie przyjemna i efektywna. Dobra jakość, estetyka oraz atrakcyjna cena sprawiają, że sięgają po nie domowi majsterkowicze, a także mechanicy i rzemieślnicy poszukujący tanich narzędzi do pracy. Wieloletnie doświadczenie zespołu budującego ofertę Home Tools gwarantuje znajomość oczekiwań klientów oraz daje pewność wysokiej jakości.

Narzędzia dla każdego

Home Tools to dynamicznie rozwijająca się marka narzędzi ręcznych

Narzędzia Home Tools to sprzęt kierowany do majsterkowiczów domowych. To narzędzia dla każdego użytkownika. Wyróżnikami marki Home Tools są szeroki asortyment, dobra jakość, trwałość i ergonomia. Wieloletnie doświadczenie zespołu budującego ofertę, gwarantuje znajomość oczekiwań klientów.